Sürat Kargo

Firma 2003 senesinin Temmuz ayında kurumuş ve Sürat kargo sektörün en genç firmalarından biri olarak hizmetine başlamıştır. Genç  ve daha yeni bir hizmet sunmasına rağmen oldukça hızlı şekilde tanınmıştır. Bugün ise bakıldığı zaman 700’e yakın olacak şekilde şubesi, 1600 araçtan oluşan dev filosu, 1100 üzerindeki mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın personeli ile hizmet vermektedir. Üstelik ürünlerinizi, gönderilerinizi Türkiye’nin her yerine ve dünyanın 228 ülkesine güvenle taşımaktadır. Firma kurumsal ya da bireysel olsun fark etmeksizin herkesin gönderisini güvenli şekilde taşıyarak müşterilerin gereksinimlerini tam zamanında teslim etmektedir.

Gönderilere müşteriler kadar değer vermekle birlikte oldukça güvenli, pratik ve hızlı şekilde teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Firmayla kargo göndermek isteyenler için sürat kargo kaçta açılıyor? Sorusu oldukça önemlidir. Bu sorusunun yanıtı ise hafta içi sabahları açılış saati 08.30’dur. Akşam 18.00’e kadar hizmet verilmektedir.

Sürat Kargo Hafta Sonu Açık Mı?

Hafta sonları Cumartesi günü 08.30 – 14.00 arasında çalışmakta olan firma Pazar günü kapalıdır. Sürat kargo ülkedeki doğu bölgelerde bulunan illere ise hafta içi 08.30 – 14.00’e kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Sürat kargoyla kargo gönderenler ya da gönderi bekleyenler için takip sorgulaması yapmak da son derece basittir. Sürat kargoyla gönderilecek olan gönderiniz öğle saatlerine denk gelmişse o saatlerde de teslimat ya da alım yapabilirsiniz. Sitemizi kullanarak firma ile gönderdiğiniz ya da beklediğiniz kargonun teslimat bilgilerini pratik şekilde öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Ne Zaman Kuruldu?

Firma tam olarak 2003 yılında kurulmuştur. Bu da hizmet açısından ve tecrübe açısından firmanın kendini geliştirmesi ve tanınması için oldukça avantaj sağlamıştır. Yani sürat kargo ne zaman kuruldu? Sorusunun yanıtı olarak müşteri memnuniyetleri ve bu zamana kadar verdiği hizmeti göz ardı etmemek gerekir. 15 Temmuz olaylarından sonra ise TMSF’ye devredilmiştir. TMSF tarafından da 28 Haziran 2021 tarihinde satışa çıkarılmıştır.

Sürat kargonun kurye çağırma hizmeti bulunmakta ve evinizden kargonuzu, gönderinizi teslim etmeniz mümkün olmaktadır. Ancak bunu yapabilmek için sürat kargo web sitesini kullanmak, telefon ya da müşteri hizmetlerini arayabilmektesiniz. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu