Kargoist

İlk olarak İstanbul ile hizmetine başlamış olan kargoist şu anda ülke genelinde dağıtım hizmeti alanında kendini göstermiş durumdadır. Müşteri memnuniyeti üzerine çalışılmakta olup son derece titizlikle hareket edilmektedir. Binlerce kişinin çalışmakta olduğu firmada hizmet hız kesmeden devam etmektedir. Birden çok seçeneği ile de acil durumlar için kişilerin işlerini halletmelerine fırsat vermektedir. Standart teslimat, ertesi gün teslimat, randevulu teslimat, geri dönüşümlü teslimat, kapıda iade toplama gibi birçok seçenek sunulmaktadır. Ayrıca araçlar da geniş araç, motor ve scooter gibi tercihlerden oluşmaktadır.

Kargoist Kargo Ne Zaman Gelir?

Dünyanın önde gelen markaları dahi E – ticaret için hizmet kalitesi bakımından bu firmayı tercih etmektedir. Kargoist kargo ne zaman gelir? Sorusunun yanıtı ise gönderilerin kişilere 24 saatte ulaştırılması üzerinedir.

Kargoist Takip Nasıl Yapılır?

Kargoisti kullanarak kargo göndermekte olan kişiler gönderinin takip konusunda basit yollarla paketinin durumunu görmek ister. Bu noktada resmi internet sitesi kullanılmaktadır. Takip numarasının yazılması ve aramanın başlatılması yeterli olmaktadır. Aynı zamanda kargoist ile paket gönderen müşteriler sitemizi kullanarak da teslimat sorgulaması yapabilmektedir. Bu yüzden sitemizi ziyaret edebilir ve gönderiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargoist Nerelerde Var?

Kargoistin vermekte olduğu ilk hizmet şehri İstanbul’dur. Mobil şube hizmeti kapsamında müşterilere kendi operasyon noktaları üzerinde firma personelleriyle de gönderilerin hızlı ve kolay şekilde gönderimi sağlanmaktadır. Kargoist nerelerde var? Sorusunun yanıtı ise İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde yer almaktadır. Bunun yanında ilçe dağıtımları da sürdürülmektedir. 2012 yılında hizmet vermeye başlamış olan firma teknolojik gelişmeleri sayesinde de oldukça gelişmiş ve kendini ispat etmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi sayesinde girişimlerinde oldukça başarılı olmaktadır.

Kurumsal kargo taşımacılığı ile faaliyet göstermektedir. İstanbul’un trafiğinde gönderilerin iletilmesi noktasında sorun yaşandığı durumlarda motorlu şehir içi dağıtım hizmeti verilmektedir. Gönderiler bu sayede daha hızlı şekilde istediğiniz zaman adrese teslim edilmektedir. Geri dönüşlü olan hizmet yöntemi de seçenekler arasından bir tanesidir. Sunduğu kolaylıklar ve hizmeti ile kargoist gelişmeye ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmektedir. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu