Jetizz

Taşımacılık sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olan Aras kargo tarafından geliştirilen jetizz proje olarak bilinmektedir. Kargo operasyonlarında ileri teknoloji adına birçok hizmeti karşılamasıyla bilinmektedir. Güçlü altyapısı ve operasyon ağı sayesinde E – ticarette bulunan müşteri taleplerine oldukça yenilikçi çözünler bulmaktadır. Geliştirilmiş otomasyon ve entegrasyonu ile çok boyutlu hizmetler sunmaktadır. Uluslararası alanda hizmet sunmakta olan E – ticaret devleri tarafından kullanılan kargo takip sistemini de Türkiye’ye uyarlamaktadır. Bu sayede müşterinin iş yükü de hafifletilmekte ve rahat hareket etmeleri sağlanmaktadır.

Jetizz Ne İşe Yarar?

Kargo operasyonları, E – ticaret ekosistemi açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ürünlerin müşteriye hızlı ve güvenli şekilde iletilmesi açısından E – ticaret döngüsünde önemli bir sorumluluk almaktadır.  Bu noktada jetizz ne işe yarar? sorusunun yanıtı da getirdiği çözümler sektörün başarısı için de son derece etkili olmaktadır. Adeta bir domino taşı etkisi göstermekte olan görevleri ve faydaları içinde aynı gün teslimat, randevulu teslimat, iade toplama, saatli teslimat, aynı gün uçak, jet kargo gibi ihtiyaçları seçenekler arasına koymak mümkündür.

Sipariş ve teslimat arasındaki süreyi daha kısa tutmak adına aynı gün teslimat ile jutizz kişileri oldukça memnun etmektedir. Randevulu teslimat sayesinde de geldik yoktunuz gibi sorunların önüne geçmek adına kişiye kargo 24 saat içinde ulaştırılmaktadır. Acil kargolarda aynı gün uçak, İstanbul genelinde ise saatli teslimat, hızlı olması için de jet kargo kullanılmaktadır.

Jetizz Kargo Hangi Günler Çalışıyor?

Mesai saatleri dışında teslimat jetizz için çalışmakta olan motor kuryeler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yani gün içinde kargo gönderimi yapabileceğiniz gibi mesai bitiminde de gönderinizi onaylatabilirsiniz. Akşam saatlerinde ya da Pazar günü yapılacak olan teslimat konusunda kampanya dönemleri olmaktadır. Özellikle kampanya dönemlerinin yoğunluğu sırasında müşteride olumlu bir izlenim olması mümkündür. Jetizz hangi günler çalışıyor? Sorusunu yanıtı olarak bu mesai saatlerini söyleyebiliriz.

Kişiler için sağladığı birden çok hizmet çeşidi ile gönderilerinizin teslimatı oldukça memnun edici şekilde sağlanmaktadır. Buna ek olarak jetizz teslimatlarını ya da kargo takiplerini yapmak için de sitemizi tercih edebilir ve gönderiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu