Aras Kargo Hizmeti

Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Aras kargo 1979 yılında kurulmuştur. Dağıtım ve pazarlamayla birlikte taşımacılık konusunda da 1989 senesinde faaliyete geçilmiştir. Bu durum Aras kargonun temellerini oluşturarak hizmetin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Bugün bakıldığı zaman firma 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 1000’e yakın şubesi, 4000’den fazla olacak şekilde aracı bulunmaktadır. Çalışan sayısı ise 8800 kişiden oluşmaktadır. Her ay yaklaşık olarak 12 milyon kişiye hizmet vermekte olan kurum ve kuruluştur. Kargonuzu bu firma ile göndermek ve güvenli şekilde teslimat gerçekleştirilmesi için gözünüz arkada kalmadan işlemler yapabilirsiniz.

Aras kargoyu kullanarak paketinizi göndermeyi tercih etmişseniz, kargonun teslimat bilgileriyle alakalı olarak sitemizin sorgulama alanını kullanabilirsiniz. Sitemiz sayesinde kargo takibi yapabilir ve teslimat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Kaç Günde Gelir?

Gönderinin nereye gideceği konusunda değişiklik göstermekte olan Aras kargo kaç günde gelir? Sorusunun yanıtı olarak gönderinin nereden nereye gideceği önemlidir. Örnek verilecek olursa 0 – 600 km arasında gönderiniz 1 günde gitmektedir. 600 km üzerinde olan mesafelerde ise 2 gün içinde teslimat gerçekleşir. Standart hizmetleri alanında kalan durumlarda haftanın belirli günlerine teslimat yapılan mevkiler mobil alan olarak tanımlanır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Aras kargo hafta içi 08.30 – 18.00 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu ise sabah 09.00 -15.00 saatlerine kadar hizmet vermekte olan firma Pazar günleri kapalıdır. Aras kargonun öğle saatlerinde çalışma durumu ise çalışanların molasına bağlı olarak işleyişine devam etmektedir. Yani öğle arası gönderi teslimatı ya da alımı için gitmek isteyen kişiler açısından herhangi bir sorun olumlamaktadır. Öğle saatleri arasında tüm şubeler açık olmakta, işlemleriniz için gittiğinizde yardımcı olunmaktadır. Aras kargo çalışma saatleri açısından herhangi bir sorun oluşması beklenmemektedir. Gönderinin şubeye teslim edilmesi için hafta içi 17.30 hafta sonu da 13.00 olacak şekilde saatleri baz almaya dikkat edilmesi gerekmektedir.

Haftanın belirli gün ve saatlerinde hizmet vermekte olan firma hemen hemen istediğiniz anlarda işlerinizin halledilmesi adına açık olmaktadır. Bu yüzden Aras kargo ile kargo göndermek için bu tarihlerin ve mesai saatlerinin gözden kaçırılmaması gerekir. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu