PTT Kargo

PTT 1840 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin en köklü kargo dağıtım firmalarından biri olarak PTT kargo adıyla hizmet vermeye başlamıştır. İlk olarak posta nezareti daha sonra da telgraf müdürlüğü olarak faaliyet göstermiş ve dağıtım şirketi olarak da varlığını muhafaza etmiştir. Kurulduğu andan bu zamana kadar yenilikler ve kendini geliştirmeye yönelik adımlarıyla sürekli olarak hizmet vermiştir. Bugün bakıldığında PTTBank, PTTCell, gibi yan kuruluşların olumunda da etkili olmuştur. Birden çok sayıda hizmet standardına bağlı kalarak kurumsal etik çerçevesinde içinde hizmetlerini sürdürmektedir. PTT en başından bugüne kadar her zaman için kaliteli hizmet vermek adına işler yürütmeye gayret etmiştir.

PTT Hangi Hizmetler Var?

PTT’nin posta hizmetlerine bakılacak olursa telgraf başta olacak şekilde yurtiçi ve yurtdışında kargo hizmetleri vermektedir. PTT hangi hizmetler var? Sorusu için bir de kargo üzerinden evraktan koliye birçok teslimatı gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. PTT banka hizmetleri ile de hesap açılabilmekte, ödemeleri gerçekleştirmekte ve de kredi çekme şansınız bulunmaktadır.

PTT kargo ile göndermek istediğiniz ürünleri sorunsuz şekilde gönderebilmeniz mümkündür.Gönderdiğiniz ürünün teslimatı hakkında bilgi sahibi olmak, nerede olduğunu görmek ve teslimat sorgulamak adına sitemizden sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Hizmetlerden her alanda pratik ve kolay şekilde yararlanabilir, işlerinizi tam zamanında halledebilirsiniz.

PTT Kargo İletişim Bilgileri Nedir?

PTT ile işlemlerinizi gerçekleştirmek ya da teslimat yapmak isterseniz size en yakın şubeyi kullanabilirsiniz. Sizin için konum açısından en yakın PTT şubesini öğrenmek adına da PTT kargo iletişim bilgileri için resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Gönderi takibi, gönderi ücretleri, gönderi süreleri gibi detaylı bilgilere de bu sayede erişebilirsiniz. Özel kargo fırsatları bulunduğu için bu kampanyalardan da siteden basit şekilde haberdar olabilirsiniz.

PTT müşteri hizmetleriyle de iletişime geçmeniz halinde gönderinizle alakalı her şeyden haberdar olabilirken sitemiz sayesinde de gönderi takibini ve sorgulamasını yapabilirsiniz. Kurumlar ilgili müşteri yorumlarını merak edenler de yine internet üzerinden yorumlara göz atabilir. PTT kargo ile gayet uygun ve güvenilir şekilde gönderilerinizi teslim edebilir ve memnun kalabilirisniz. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu