KargomSende

Gelişmiş teknolojik altyapısı ile gönderiyi konum tabanlı harita sayesinde gerçek zamanlı olarak Kargomsende takip etme imkanı sunmaktadır. Tam olarak otomatik operasyon merkezi sayesinde gönderiler hatasız ve hızlı şekilde ayrıştırmayı sağlamaktadır. Tüm Türkiye bağlamında bakıldığı zaman 1 – 3 iş günü içerisinde gönderilerinin teslim edilmesi mümkün olmaktadır. Alıcıların ise gönderiyi teslim alması için şubeye gitme zorunluluğu olmamaktadır. Türkiye’de bulunan 81 ilin hepsine müşterilerin kapısından iadeleri alınmakta ve istedikleri yere teslim edilmektedir. E – ticaret satışı yapmakta olan firmalara yeni nesil dağıtım hizmeti verilmektedir.

Kargomsende Kaç Adet Merkezi Var?

Tüm Türkiye’de olmak kaydıyla 5 bölge müdürlüğü, 145 dağıtım merkezi ve son derece zenginleştirilmiş olan altyapısı ile oldukça memnuniyet verici hizmetler vermektedir. Kargomsende kaç merkezi var? Sorusunun yanıtı için ülke genelinin baz alınması söz konusudur.

Gönderiler alıcıların istekleri üzerine ulaşmasını istedikleri adreslere, istedikleri kişilere ulaştırılmaktadır. Üstelik tam olarak istedikleri zamanda teslimat yapılması mümkündür. Bu sayede Kargomsende ile kişiler planlamalarını doğru şekilde yapıp beklentilere yanıt bulabilmektedir.

Kargomsende Ne Zaman Kuruldu?

Turkuvaz Medya aracılığıyla Kasım 2020’de faaliyetine başlamış olan kargomsende kargo firmaları açısından yeni bir soluk getirmiştir. Verdiği hizmet ve yenilikler ile kişilerin gözdesi olmayı başarmış ve güven kazanmıştır. Yenilikçi teknolojisi sayesinde 81 ildeki canlı takibi ve saat aralığı ile teslimat yapabilmektedir. Üstelik en az hasar kayıp oranıyla da fark oluşturmuş durumdadır. Online satıcıların ve de alıcıların ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde altyapı oluşturularak teknolojik anlamda son derece avantaj sağlamaktadır. Kargomsende ne zaman kuruldu? Sorusu için ise kurulduğu andan beri çok iyi işler başardıklarını söyleyebiliriz.

Dağıtımda olan gönderinin haritadan canlı şekilde takibinin yapılması da insanların gönderi hakkındaki meraklarını çok iyi şekilde karşılamaktadır. Önde gelen E – ticaret firmaları ile işe başlayan bu güçlü firma her geçen gün daha çok kitle ve kişiye ulaşmaktadır. Kargomsende ile gönderi bekleyenler sorgulama yapabilmek adına sitemizi tercih edebilir ve bu firmadan bekledikleri gönderilerini sitemizden takip edebilirler. Aynı zamanda alıcı denetimine tamamen açık olan kargomsende ile güvenli teslimat yapılmaktadır. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu