hepsiJET Kargo

Türkiye’de E – ticaret denildiği zaman olarak lojistik altyapıların geliştirilmesi akla gelmekte  ve bu doğrultuda hepsijet örnek olarak gösterilmektedir. Hepsiburada E – ticaret için çözüm üretmekte ve diğer kargo firmalarından farklı olarak sadece online dağıtımları sağlayan hepsijeti oluşturmuştur. Bu yüzden oldukça gelişme göstermiş olan bu sistem sayesinde gönderiler daha hızlı ve kolay şekilde teslim edilmektedir. Günümüzde 81 ilde hizmet vermekte olan hepsijetin 2000’e yakın taşımacısı olmaktadır. Ülkedeki E – ticaret taşımacılığı ve teslimat hizmetleri son zamanlarda çok hızlı ilerlemekte bu yüzden müşterilerin beklentisini karşılamak adına bu yöntemler geliştirilmektedir.

Hepsijet Başvuru Nasıl Yapılır?

Hepsiburada pazar yerine üye bir firmaysanız hepsijete üye olmak için internet üzerinde verilmekte olan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İnternetten sipariş vermekte olan kişilerin büyük beklentisi aslında ürünlerin ellerine daha hızlı ve tam zamanında ulaştırılması olmaktadır. 24 saatte ürün kargoda tarzında her türlü hizmet modeli kişileri daha çok alışverişe teşvik etmektedir. Bu yüzden bu hizmetten yararlanmak adına hepsijet başvuru nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını birçok insan almak ister. Müşterilere randevulu teslimat, aynı gün teslimat ve ertesi gün teslimat tarzında farklı seçenekler sunulmaktadır. 

Hepsijet ile ürün bekleyen kişiler gönderinin takibini ve sorgulamasını yapmak adına sitemizi ziyaret edebilir ve gönderileri hakkında bilgi alabilirler. Sitemizde gönderinizin nerede olduğunu ve teslimat gününe dair bilgileri bulabilirsiniz.

Hepsijet Kargo Ücretleri Nedir?

Hepsijet kargo ücretleri belirlenen tarihler baz alınarak güncellenmekte ve buna göre ücretler yayınlanmaktadır. Bu doğrultuda ücretleri belirleyecek olan asıl unsur sepet tutarı olmaktadır. Yani sepet tutarı 50 TL altında olduğunda kargo ücretini otomatik olarak müşteri karşılamaktadır. Sepet tutarı 50 TL ve üzerinde olduğunda ise sepet tutarının ne kadar olduğuna göre fiyatlar belirlenmektedir. Hepsijetten sipariş verilmesi durumunda uzaklığa göre gönderiler teslim edilmektedir.

600 – 1200 km arasındaki mesafelerde en az 1 en fazla ise 6 iş gününde gönderilerin teslim edilmesi mümkün olmaktadır. Daha uzak olan yerler için ise en az 2 en fazla ise 6 iş günü içinde gönderi hepsijet ile teslim edilmektedir. 

Kategoriler

Trendler

Etiket Bulutu